نتایج جستجو برای عبارت :

نوشتن بخش تجارب کاری در رزومه های انگلیسی

نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
توضیحات فایل:
قالب آماده برای رزومه نویس مهندسان با فرمت ورد
در این بسته ۱۰ قالب از بهترین و مرسوم ترین قالب های خام رزومه شغلی و تحصیلی را به شما ارائه کرده ایم که بتوانید به کمک آن راحت تر و سریع تر رزومه خود را بنویسید. در تصویر زیر یک نمونه از آنها را می توانید ببینید.

اگر دانشجو هستید و برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر، نیاز به تهیه رزومه دارید!
اگر فارغ  التحصیل شده و جویای کار هستید و برای پیدا کردن یک شغل مناسب باید در ابتدا رزومه خوبی
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
چطور نمونه یک رزومه حرفه ای را بنویسیم
انسان به طور طبیعی ترجیح می دهد تا وظیفه ای که قابل پیش بینی و ساختارمند است را انجام دهد، تا از سردرگمی و عدم اطمینان جلوگیری کند و به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کند. وقتی که من درباره برنامه کاری خود فکر می کنم، شخصا احساس می نمایم که بخش رزومه نویسی واقعا فرآیندی بی قاعده و فاقد نظم است.
این فرآیند فقط به معنای نوشتن رزومه حرفه ای نیست. اگر بخواهیم یک تعریف درست و کامل از آن ارائه دهیم، عبارت است ا
س 
یکی از سوالاتی که برای کارجویان ( به ویژه کارجویان جدید فارغ‌التحصیل ) موجود هست این است که رزومه می بایست دربرگیرنده چه اطلاعاتی باشد . در پی خوا هیم رویت کرد یک رزومه حرفه‌ای بایستی مشتمل بر چه اطلاعاتی باشد . 
داده ها فردی در رزومه 
داده ها فردی معمولاً مشتمل بر اسم و اسم خانوادگی , نشانی , مورخ میلاد و شماره تماس ( گوشی تلفن اثبات و همراه ) می‌گردد . 
در قبل به دلیل رعایت مساله حرفه‌ای از افزودن عکس به رزومه دوری می‌کردند ( چون در صورت جا
۱-یک رزومه کاری و توصیه نامه حرفه‌ای ایجاد کنیدظاهر رزومه و توصیه نامه شما مهم هستند. یک طراحی جذاب می‌تواند نظر استخدام کننده را جلب کند. البته این مسئله بیشتر زمانی اتفاق خواهد افتاد که یک انسان رزومه شما را مطالعه کند!
از یک قالب رزومه حرفه‌ای استفاده کنید
سریعترین راه برای دستیابی به یک رزومه حرفه‌ای که بتواند نظر کارفرمایان را جلب کند، استفاده از یک قالب رزومه حرفه‌ای و متناسب با توصیه نامه است. استفاده از یک قالب رزومه، کار شما را ب
۱- تجربه کاری فارغ التحصیلان تازه کاربرای یک تازه فارغ التحصیل بعد از پیدا کردن شغل نوشتن سابقه کاری سخت‌ترین کار ممکن خواهد بود.این افراد نمی‌خواهند به عنوان یک فرد بی تجربه در نظر گرفته شوند به همین علت ممکن است بخواهند درباره شغل‌های پاره وقت و دانشجویی خود توضیحاتی ارائه بدهند.روی مهارت‌هایی تمرکز کنید که می‌توانید آنها را به موقعیت شغلی خود تعمیم دهیدمهارت‌های قابل تعمیم به شغل مورد نظر در کنار تجربیات کارآموزی بهترین مواردی هست
چند روز پیش یک اطلاعیه زده بود که برای جذب نویسنده و مترجم ان هم به صورت دورکاری نیازمند یاری سبز بچه های خلاق و نویسنده هستیم.زودی به این آدرس رزومه خودتان را بفرستید تا بعد از مطالعه بهتون بگیم استخدام شدید یا نشدید.
اطلاعیه یکی از مجلات قوی و پر بار روزنامه های اینترنتی بود که عضوش هستم و همیشه اخبارش را دنبال می کنم.دیدیم خب ما که تقریبا یه وبلاگر هستیم و یه وقت هایی متن های قشنگ هم می نویسیم چرا از این قافله عقب بمانیم.پاشدیم و شروع کردیم
انواع رزومه نویسی به زبان انگلیسی
رزومه نویسی ترتیبی (Chronological resume):
رزومه های ترتیبی یکی از متداول ترین نوع رزومه های انگلیسی زبان هستند. در این مدل رزومه به طور معمول سوابق شغلی فرد در یک خط زمانی و با ذکر دقیق تاریخ نوشته میشود.اکثر شرکت ها برای استخدام، از شخص مورد نظر ارائه چنین رزومه ای را انتظار دارند.
درواقع با این رزومه در همان نگاه اول، کارفرما به روند صعوی یا نزولی رشد شما و تاریخچه شغلیتان پی ‌میبرد. اگر سوابق شغلی شما مرتبط با شغل
مراحل ثبت رزومه برای قرار گرفتن در سایت و جستجوی کار برای شما:
1-ارسال شماره تماس در قسمت ثبت نظر همین مطلب.
2-تماس همکاران ما با شما از طریق تلگرام
3-ارسال رزومه(در صورت تمایل با پرداخت تعرفه رزومه شما ساخته می شود)
4-پرداخت تعرفه جهت قرار گرفتن نام شما در سایت جهت استخدام کارفرمایان(نام شما در لیست ما ثبت و در صورت یافتن کار مورد نظر جهت انجام مصاحبه با شما تماس گرفته می شود)
تعرفه ساخت رزومه پیشرفته:
فارسی:10000تومان
انگلیسی:20000تومان
تعرفه کاریا
اپلیکیشن اندروید CV Maker Free Resume builder CV Templates 2020 بهتون این امکان و میده که خیلی راحت رزومه خودتون و طراحی کنید . همونطور که میدونید دیگه تقریبا هرجایی که برای گرفتن شغلی اقدام کنید ازتون رزومه میخوان و طراحی رزومه هم کاری طاقت فرساست . این اپلیکیشن با قالب های متنوع خیلی سریع رزومه شما رو تولید میکنه .
ادامه مطلب
نوشتن رزومه ممکن است کار دلهره آوری باشد. اگر شما قصد نوشتن رزومه دارید ما میتوانیم در اینجا طبق آخرین تحقیقات انجام شده در این زمینه در موسسات کاری و دانشگاهی، شما را راهنمایی کنیم.
رزوم در حقیقت تاریخچه ی کاری شما یا خلاصه ای از مهارت هایتان نیست. به رزومه تان به این صورت نگاه کنید: این یک آگهی یا تبلیغ است و شما محصول آن هستید. هدف شما این است که مسئول استخدام را متقاعد کنید که چیزی که شما میفروشید را بخرد؛ که باعث میشود شما به یک مصاحبه دست
همانطور که اشاره شد به سبب اینکه خواندن رزومه
معمولا وقت گیر است و ممکن است متن نامه را طولانی نماید، توصیه می گردد
رزومه را بصورت پیوست ارسال کرده و از نوشتن آن در متن نامه پرهیز گردد.
مدیریت محترم ….
با سلام وعرض خسته نباشید
احتراما به استحضار می رساند عطف به اطلاعیه شماره ….. مورخه …. در باب
موضوع استخدامی، اینجانب ….. فرزند ….. به شماره ملی …. به پیوست ، مشخصات و
سوابق شغلی خود را تقدیم می دارم. امید است تجربیات و ویژگی های اینجانب
از ج
جزئیات کمیدر Resume.io ، ما معتقدیم ساخت یک رزومه شایسته شغل باید یک فرایند سریع و ساده باشد. در واقع ، ما همیشه در مورد سیستم های ساختمانی بوده ایم که سریع و کاربردی هستند ، اما به طور مداوم نتایج خوبی کسب می کنیم.همه این موارد در سال 2012 شروع شد ، هنگامی که ما یک برنامه وب کوچک را راه اندازی کردیم که اسناد آنلاین مانند نامه های لغو و رزومه های اساسی را ساخته بود. چند ماه پس از راه اندازی ، ما یک روند عجیب را مشاهده کردیم. اکثر مردم فقط برای ساختن رزو
ما هزینه های سنگینی را برای آموزش خود پرداخت می کنیم به امید آن که بتوانیم با کسب مهارت های بیشتر در آینده شغل مناسبی پیدا کنیم و در یک شرکت خوب به راحتی استخدام شویم.
در صورتی که اوضاع استخدام و شرایط انتخاب رزومه ها برای دعوت به مصاحبه کاری کاملاً تغییر کرده و برای مدیران استخدام شرکت ها اصلاً اهمیتی ندارد که فرد متقاضی کار کجا درس خوانده است و مدرک تحصیلی خود را از کدام دانشگاه یا موسسه آموزشی دریافت کرده است.
پس اگر به دنبال یک رزومه برای
پرسشنامه تجارب مثبت و منفی (SPANE)
دانلود پرسشنامه تجارب مثبت و منفی (SPANE)، در قالب فایل word، شامل 12 گویه و 2 مولفه، به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده شده. این مقیاس شامل 12 آیتم است که 6 آیتم آن برای ارزیابی تجارب مثبت و 6 آیتم دیگر جهت ارزیابی تجارب منفی تهیه شده است ...1
والقلم و ما یسطرون ( و قسم به قلم و آنچه خواهد نگاشت)
و نوشتن و نوشتن و نوشتن...
نوشتن خاطرات ؛ نوشتن کارای روزمره ؛ نوشتن حال و احوال ؛ نوشتن بغض ؛ نوشتن خنده ؛ نوشتنِ پاییز و برگ های زرد ؛ نوشتنِ زمستان و برف ؛ نوشتنِ بهار و هوای بهاری ؛ نوشتن تابستان و هلو ؛ نوشتن عشق بیستون ؛ نوشتن کتاب و زندگی؛ اصلا نوشتن خود زندگی...

و چه لذت عجیب و غریبیست خلق کلمات بر روی کاغذ.
و چه ماناست عشق چندین و چند ساله ی قلم و کاغذ.
عشقی که تاریخ بشریت را رقم زد.
ادامه
رزومه شخصی محمد سعید بلوچی
رزومه شخ
ما آدما، دو گونه ایم. 
اونایی که رزومه قوی میسازن تا زندگی بهتری داشته باشن. 
اونایی که زندگی میکنن تا فقط رزومه بسازن.
اهمیت رزومه:
-رزومه یه وسیله منحصر به فردِ بازاریابی است. -رزومه مثه یه عکس فوریه که در کمترین زمان، شمارو به کارفرما معرفی میکنه. -شما نمیدونین که کارفرما چقدر مشتاقه که رزومه ی شمارو بخونه. -رزومه خودش یه منبع موثقی از اطلاعات شغلیه. -رزومه انعکاسِ نیاز ارزیابی کنندگان است.
اکثر ماها فکر می کنیم رزومه نویسی کاری ساده و جزئیه
رزومه دکتر رضا بهمنش
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
این که آیا شما یک فارغ التحصیل کالج تازه، یک مدیر چاشنی به دنبال موقعیت جدید و یا یک مترجم آزاد و مایل به فرود اولین مشتریان خود را یک، یک چیز شما باید: یک وب سایت رزومه شخصی بسیار عالی است. به غیر از برجسته کردن مهارت های خود، یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا متوجه شده و ایستادگی کنید.
وب سایت رزومه شخصی چیست؟
وب سایت رزومه شخصی شما یک نسخه دیجیتالی از رزومه مقاله سنتی است. این نشان می دهد که تحصیلات، مهارت ها و موقعیت های قبلی یا پروژه هایی
جایگاه ترجمه کتاب در رزومه تحصیلی، مصاحبه دکتری و بنیاد نخبگان
تحصیل علم‌ودانش از چیزی که به نظر می‌رسد سخت‌تر است و ارتقا کیفیت نظام ‌آموزش‌عالی دائماً دانشجویان را به چالش می‌کشد تا کارنامه‌ پُر‌وپیمانی پس از فارغ‌التحصیلی داشته باشند. به همین دلیل ترجمه کتاب، دانشجویان را یک سروگردن بالاتر از سایر هم‌دانشگاهی‌ها قرار می‌دهد. این موارد باعث شده تا دانشجویان خوش‌فکر و نوآور به فکر ترجمه یا تألیف کتاب بیافتند تا از این طریق نه ت
اگر تمایل دارید به عنوان نویسنده در وبلاگ ما فعالیت کنید رزومه خود را به صورت یک نظر برای همین مطلب ارسال کنید.

ارسال لینک مجاز است.
نظر ها تنها به صورت خصوصی قابل ارسال است.
مکاتبات از طریق ایمیل صورت می گیرد، پس ورود ایمیل الزامی است.
از ارسال رزومه کذب جدا خودداری کنید.
در حال حاضر هیچ گونه حقوق مادی نه برای ما و نه برای نویسندگان در نظر گرفته نشده.
داشتن اطلاعاتی ارزشمند و مفید جهت ارائه در مورد رایانه الزامی است.
بعد از ارسال رزومه در ص
چگونه درمورد طبیعت انشا بنویسیم؟
همه ی ما تا به حال به طبیعت سفر کرده ایم و جنگل و دشت و درختان را از نزدیک دیده ام، ما طبیعت را شنیده ام و بوییده ایم برای نوشتن یک توصیف زیبا از طبیعت کافیست از تجارب زیبای خودتان در مواجه با طبیعت بنویسید.
ادامه مطلب
رزومه دکتر رضا بهمنش کاندیدای انتخابات شورایاری محله صدر منطقه سه
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
سفر تجارب گرانبهایی در اختیار انسان قرار می
دهد واطلاعات خوبی در مورد شهر مقصد، جاذبه ها و ... به دست می آوریم. اما قبل از
سفر می توان با اندکی جست و جو از تجارب دیگران بهره برد و در برنامه ریزی و زمان
بندی بهتر عمل کرد. قسمت مهمی که باید از تجارب دیگران استفاده نمود در مورد
انتخاب هتل است. به جای صرف وقت و هزینه اضافی در شهر مقصد می توان به راحتی هتلی
را در نظر گرفت و یک راست به آنجا رفت.
اگر به صورت اینترنتی اقدام به رزرو هتل کنید
یکی از اطلاعات خ
خلاصه رزومه:
آریا دکور با دارا بودن گرید B قادر به ارائه بهترین خدمات به شکل زیر می باشد:
ارائه خدمات کامل مربوط به حضور در نمایشگاه به صورت پکیج کامل
مدیریت پروژه از ابتدای طراحی تا زمان تحویل به مشتری
مطالعه و تحقیق،آمایش و پشتیبانی ساخت و تجهیز غرفه، ساخت استندهای نمایش کالا و چیدمان و غرفه آرایی
بهره گیری از اکیپ های اجرایی مجرب و کارآمد جهت تسریع اقدامات عملی
گارانتی اجرای غرفه طبق طرح موافقت شده و تحویل آن در زمان مقرر
تجهیز غرفه شامل:
 دانلود پاورپوینت کسب و کار COVER LETTER رزومه نویسی

دانلود پاورپوینت کسب و کار COVER LETTER رزومه نویسی
 به اطلاعاتی که مشخصا خواسته شده، مستقیماً اشاره کنید.CL باید در یک صفحه باشد.اشاره کنید که چطور می خواهید ادامه پروسه استخدام را دنبال کنید.- من منتظر اطلاع از طرف شما هستم.- من در طی دو هفته بعد با شما تماس خواهم گرفت.مشخصات و ویژگیهای خودتان را در CL منعکس کنید.- شخصیت، انگیزه ها، مهارتهای اجتماعی و ... 

دریافت فایل

با روزی هزار تومان پروفایل شخصی و رزومه کاری خودت را به دنیای دیجیتال معرفی کن. رزومه ساز آی نوتی iCV، سرویسی جدید از آی نوتی برای خدمت رسانی به خانواده بزرگ آی نوتی رونمایی خواهد شد.#inoti#icv#آی_نوتی#آی_نوتی_شیراز #رامیار_پارسی_شیراز #مهندس_عباس_اله_دادی

رزومه ساز حرفه ای خود را فقط با ر.زی هزار تومان بسازید.
هو
حقوق 9 میلیونی خیلی اغوا کننده بود. برای همین در کسری از ثانیه رزومه را در مقابل پیشنهاد همکاری‌شان فرستادم! البته آن‌ها هم در کسری از ثانیه خیلی با رزومه‌ی من حال کردند و دقیقن فردا صبحش زنگ زدند و قرار مصاحبه گذاشتند. توی همان مصاحبه هم لو دادند که خیلی خوششان آمده، هرچند مثلن گفتند برو تا ما تماس بگیریم! فردایش زنگ زدند که بیا نمونه کار بده ما بین تو و یک نفر دیگر مرددیم! یک ساعت نشده فرمودند از فردا بیا!
فردا پنج‌شنبه بود که رفتم و حقوق

اپیزود اول : چند وقت پیش ، یکی از ایمیل هام ریپلای شد که شما شرایط اولیه ما رو داری و اگه میخوای توو آزمون شرکت کنی به این آی دی تلگرام پیام بده! رفتم چک کردم دیدم نزدیک 4 ماه پیش براشون ایمیل فرستادم ، موضوع ایمیل رو که نگاه کردم دیدم رزومه رو " رزمه" نوشتم :| *

اپیزود دوم: اوایل که رزومه میفرستام، برای هر آدرسی ایمیلی یه پیامِ جداگانه میفرستادم ، الآن دیگه گروهی همه رو جمع میکنم و یکی از ایمیلهای قبلی رو فروارد میکنم برای همه !
اون رو
درسته که دم به دم بر همه دم داره برام اتفاقات فاجعه می افته، و حتی در موردش با هیچکی نمیتونم صحبت کنم، اما
سعی میکنم کارایی کنم که خوشحالم کنه
امروز مثلا
شروع کردم به رزومه نوشتن.
هرچند فقط تا اسم و فامیل خودم و اسم دانشگاه پیش رفتم
اما چون چیزیه که خوشحالم میکنه، یه تیکه دیگه ش رو گذاشتم فردا بنویسم. مثلا رشته ی تحصیلی رو :)) بعد مثلا پسین فردا، لابد عنوان پایان نامه رو :))
بعد به این فکر کردم که احتمالا پسین فرداتر که میرسم به قسمت رزومه ی کاری،
پس از بارگیری قالب رزومه و پرداخت هزینه ماهیانه کم ، از نامحدود استفاده می کنید.
ممکن است شما وسوسه شوید که یک الگوی رزومه در آموزش فتوشاپ را به صورت رایگان بارگیری کنید. الگوهای رزومه رایگان زیادی برای PSD بصورت آنلاین وجود دارد. اما اکثر آنها کیفیتی را که در قالب های برتر موجود در Envato Elements پیدا می کنید ندارند.
https://maktabtv.com/15 بهترین عناصر قالب رزومه PSD
وقتی ساخت رزومه خود را شروع می کنید ، هیچ دلیلی برای شروع با یک تخته سنگ خالی وجود ندارد. برای
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ قابلیت استفاده از وب سرویس ارسال Caller ID
در بعضی از اتوماسیون ها این قابلیت وجود دارد که با دریافت اطلاعاتی از مشتری سابقه و رزومه ای از مشتری را نمایش دهد. ویپ می‌تواند Caller ID را به عنوان منبعی قابل جستجو در اختیار این سیستم ها قرار دهد به این گونه ای که پس از ایجاد تماس، Caller ID توسط سیستم ویپ به اتوماسیون ارسال می‌گردد و اتوماسیون می‌تواند با جستجوی این شماره در دیتابیس خود رزومه ای که شامل بدهی مکالم
تجارب ناگوار دوران کودکی

با این حال، لزوماً هر فردی که کودکی خشن داشته باشد، ناسازگار یا ناسالم نیست. برخی از کودکان نسبت به تأثیرات منفی محیط پیرامون خود کمتر حساس هستند و استرس کمتری را در بزرگسالی به همراه دارند.
به عنوان مثال، کودکانی که عادت دارند رفتارهای نادرست و طغیان والدین را کنترل کنند، ممکن است در تشخیص احساسات دیگران و انتخاب نشانه‌های غیرکلامی، مهارت زیادی پیدا کنند.
چگونه تجارب ناگوار دوران کودکی بر زندگی افراد تأثیر می
با این حال، لزوماً هر فردی که کودکی خشن داشته باشد، ناسازگار یا ناسالم نیست. برخی از کودکان نسبت به تأثیرات منفی محیط پیرامون خود کمتر حساس هستند و استرس کمتری را در بزرگسالی به همراه دارند.
به عنوان مثال، کودکانی که عادت دارند رفتارهای نادرست و طغیان والدین را کنترل کنند، ممکن است در تشخیص احساسات دیگران و انتخاب نشانه‌های غیرکلامی، مهارت زیادی پیدا کنند.
چگونه تجارب ناگوار دوران کودکی بر زندگی افراد تأثیر می‌گذارد؟
اولین وسیله برای پز
اولین وسیله برای پز

اولین وسیله برای
اگر در دبیرستان هستیدسوابق تحصیلی خود را در قسمت بالای رزومه بعد از خلاصه مهارت‌های خود فهرست کنید. با توجه به اینکه تجربه شغلی چندانی ندارید تمرکز خود را روی قسمت تحصیلات بگذارید.اگر در دانشگاه مشغول به تحصیل هستید یا به تازگی فارغ التحصیل شده‌ایددر این مرحله نیز مانند مرحله قبل، همچنان کفه ترازوی تحصیلات شما از تجربه کار‌یتان سنگین‌تراست.بنابراین اگر تا به حال شغل، پروژه یا فعالیت داوطلبانه مرتبط با شغل مورد نظر خود نداشته‌اید، سا
از رزومه نویسی تا مصاحبه استخدامی
چطور یک رزومه خوب بنویسیم؟ چگونه یک رزومه خوب طراحی کنیم؟
رزومه خوب چه ویژگیهایی دارد؟
رزومه بد چه ویژگیهایی دارد؟
چه اصولی را باید در نگارش یا طراحی یک رزومه رعایت کنیم؟
فرایند یک مصاحبه استخدامی چگونه است؟
آیا شما هم از شرکت در مصاحبه ی استخدامی دچار استرس می شوید؟
مدیریت استرس را بیاموزیم
مدیریت رفتار و احساسمان را مصاحبه استخدامی بیاموزیم
تا اینجا مهمترین نکاتی را مطرح کردم که همواره در کلاسه
با روزی هزار تومان پروفایل شخصی و رزومه کاری خودت را به دنیای دیجیتال معرفی کن. رزومه ساز آی نوتی iCV، سرویسی جدید از آی نوتی برای خدمت رسانی به خانواده بزرگ آی نوتی رونمایی خواهد شد.#inoti#icv#آی_نوتی#آی_نوتی_شیراز #رامیار_پارسی_شیراز #مهندس_عباس_اله_دادی
از رزومه نویسی تا مصاحبه استخدامی
چطور یک رزومه خوب بنویسیم؟ چگونه یک رزومه خوب طراحی کنیم؟
رزومه خوب چه ویژگیهایی دارد؟
رزومه بد چه ویژگیهایی دارد؟
چه اصولی را باید در نگارش یا طراحی یک رزومه رعایت کنیم؟
فرایند یک مصاحبه استخدامی چگونه است؟
آیا شما هم از شرکت در مصاحبه ی استخدامی دچار استرس می شوید؟
مدیریت استرس را بیاموزیم
مدیریت رفتار و احساسمان را مصاحبه استخدامی بیاموزیم
تا اینجا مهمترین نکاتی را مطرح کردم که همواره در کلاسه
ساختار و اجزای یک رزومه تحصیلی استاندارد
چطور CV مان را آماده کنیم تا بهترین تاثیرگذاری را
در پروسه پذیرش تحصیلی مان داشته باشد؟

با اینکه رزومه ها (چه رزومه های شغلی و چه رزومه های تحصیلی) معمولا
دارای یک هدف مشخص هستند، اما معمولا نمی توان یک فرمت ثابت برای شان تعریف
کرد. رزومه های تحصیلی هم مثل دیگر انواع رزومه ساختار ثابتی ندارند و
معمولا هر فرد به اقتضای موضوعات و مواردی که قصد ارائه آنها در رزومه اش
را دارد، CV را تدوین می کند. با این ح
در امر خط کشی پارکینگ تیم های زیادی هستند که فعالیت دارند اما ویژگی تیم های قوی خط کشی پارکینگ چیست؟ قبل از هر کاری باید اول از داشتن تجارب و رزومه تخصصی کارشناسان خط کشی پارکینگ اطمینان حاصل کرد.اندازه گیری دقیق و اجرا حرفه ای کاری است که تیم های قوی خط کشی پارکینگ باید با استفاده از تجارب زیاد از پس این کار بر بیایند. از دیگر موارد که تیم های خط کشی پارکینگ را به تیم های قوی و حرفه ای تبدیل می کند استفاده از دستگاه های ایمنی برای امر خط کشی پا
از اولین قدم در مسیر کاریابی و استخدام یعنی نوشتن رزومه برای استخدام سریع و آسان تا روز حضور در مصاحبه کاری و آزمون های استخدامی شرکت و در نهایت استخدام و شروع به کار در آن مجموعه، با دقت تمام رفتار کنید و از هر اشتباه کوچک و بزرگی اجتناب کنید، چرا که مدیر استخدام شرکت و کارفرما از کوچکترین اشتباه شما نخواهد گذشت و به راحتی شما را حذف خواهد کرد.

ادامه مطلب
1. با خلاصه‌ای از خودتان شروع کنید (مشخصات + اطلاعات شخصی)
امروزه مدیران و کارشناسان جذب و استخدام انتظار معرفی خودتان در پاراگرافی کوتاه و جذاب
دارند که شما و بهترین عملکردتان را به صورت خلاصه تشریح کند. به عبارت
دیگر، برای شروع کار رزومه نویسی، در قالب جمله‌های کوتاه به این سوال که
"چرا باید شما را جذب کنیم"، پاسخ دهید و اطمینان حاصل کنید که شایستگی‌های
مرتبط شما برای ایفای نقش نیز در این خلاصه توضیح داده شده است.
۲. (دستاوردها + مدارج تحص
نکاتی برای ترجمه رزومه به زبان انگلیسی
یکی از هیجان انگیزترین و ارزشمندترین راه ها برای استفاده از مهارت انگلیسی تان، این است که در شغلی شروع به کار کنید که با زبان انگلیسی سروکار دارد. اگر به دنبال کاری می گردید که در یک کشور انگلیسی زبان باشد یا نیاز باشد که به انگلیسی صحبت کنید، می بایست برای درخواست، یک رزومه (CV) به زبان انگلیسی ارسال کنید. برای ترجمه رزومه تان از زبان رسمی کشور خود به زبان انگلیسی، لازم هست که چند نکته ی مهم را در ذهن خو
در سال 2010، تفسیر من از یک وبسایت حرفه ای را درک کردم و در سال های مداخله ای این تفسیر را به طور قابل توجهی تکامل یافته بودم. من خدمات رقیب بالقوه، خدمات وب مانند رزومه (یا CV) یا نمایه حرفه ای یا به سادگی یک وب سایت شخصی را تحلیل کرده ام. علاوه بر این، من همیشه با استفاده از قابلیت های جدید یا ابزار برای وب سایت حرفه ای می آیم. و در اینجا مفهوم اصلی من یک وب سایت حرفه ای است.
یک وب سایت حرفه ای می تواند ترکیبی از "رزومه چند بعدی"، "وب سایت شخصی" و "هویت
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (
راستش فکر نمیکردم نوشتن اونم برای اولین بار انقدر سخت باشه اما مثل اینکه هست...
واقعیتش دو سال پیش وبلاگ یک نفر و خوندم و عاشقش شدم.خب قطعا الان میتونین حدس بزنین که من یک دخترم...و بله هستم!
خب داشتم میگفتم که عاشق یک نفر شدم که تا حالا از نزدیک ندیدمش...بگذریم از اینکه بهش گفتم و نشد و من هنوزهم عاشقشم...
اون باعث شد من عاشق نوشتن بشم و الان دلیل اینکه این وبلاگ رو باز کردم اونه...
و البته تنهایی و فشار زندگی و حرف هایی که روی قلبم تلمبار شده هم بی ت
آگهی استخدام رایگان 99 【تمام استانها】

لینک مشاهده :

https://sites.google.com/site/dabiramoz9/ad-free-employment-99

آگهی استخدام | - شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز
آگهی استخدام. مقدمه. با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان ...

درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار
درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار. ... توجه توجه. کاربر گرامی جهت ثبت آگهی در سایت ثبت نام و سپس آگهی
نمایشگاه کار چیست؟نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمانها با موقعیتهای شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند.ویژگی ها :
استخدام در معتبرترین سازمانهای ایران
امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران جذب و استخدام
آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکتهای معتبر
شرکت در کارگاههای آموزشی کاربردی بصورت رایگان
آمارهایی از 13 دوره برگزاری نمایشگاه کار
1- حضور
نمایشگاه کار چیست؟نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمانها با موقعیتهای شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند.ویژگی ها :
استخدام در معتبرترین سازمانهای ایران
امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران جذب و استخدام
آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکتهای معتبر
شرکت در کارگاههای آموزشی کاربردی بصورت رایگان
آمارهایی از 13 دوره برگزاری نمایشگاه کار
1- حضور
تا حالا سه بار زدم وبلاگمو حذف کردم
ولی میدونی؟
نمیشه بدون نوشتن سر کرد.
همین که عادت کنی به نوشتن دیگه غیر ممکنه بتونی ازش دست بکشی...
اونم منی که با نوشتن آرامش میگیرم!
خلاصه این شد که دوباره وبلاگ به پا کردم برا دل خودم.
پس
سلام
در قالب طرح اکتساب و مستندسازی تجارب رهبران ستاد هلدینگ میدکو و ادامه گام اجرایی پیش مصاحبه، جلسه با دو بزرگ مرد، مدیر و خبره به تمام معنا در حوزه فولاد کشور برگزار شد.
جناب آقای دکتر بهرام سبحانی و جناب آقای مهندس علی پالیزدار که با کوله باری از تجارب ارزشمند حاصل از سال ها مدیریت و هدایت صنایع بزرگ فولادی کشور، اکنون در مجموعه بزرگ، پویا و رو به توسعه میدکو، حضور  داشته و این گنجینه ارزشمند را بی دریغ در اختیار میدکو قرار داده اند.
جلسات پ
کسی که معماری خوانده، چه ضرورتی به دانستن پزشکی؟ ندانستن فلسفه برای مهندس عمران عیب نیست. یک معلم چرا هتل‌داری بداند؟ شیمی به چه کار جامعه‌شناس می‌آید؟ پرستار را چه نیازی به دانستن فیزیک؟ خیاط اگر نجوم نداند، باز هم لباس‌هایش بر تن مشتری خواهد نشست. 
اما همان معمار و پزشک و فلسفه‌دان و مهندس‌ عمران و معلم و هتل‌دار و خیاط و پرستار و منجم و دانش‌آموختکان شیمی و فیزیک، همگی محتاج‌اند به فنِ «خوب نویسی».
چه آنگاه ‌که میخواهند پایان‌نام
در این جلسه به شما یاد می دهم چگونه دو یا چند سلول در اکسل جمع بزنیم.
برای نوشتن فرمول در اکسل ، برای اینکه به اکسل بفهمانیم در حال نوشتن یک فرمول  هستیم ، باید اول علامت "=" (مساوی) را تایپ کنیم. پس از آن اکسل متوجه میشود که ما در حال نوشتن فرمول هستیم.
ادامه مطلب
با سلام خدمت دوستان
نمونه رزومه خدمت شما
فقط چند نکته:
ترتیب قسمت ها متناسب با توانمندی دوستان می تواند اولویت بندی دیگری داشته باشد. مثلا دوستانی که توانمندی اجرایی قوی تری نسبت به سابقه پژوهشی دارند، می توانند سرفصل «مسئولیت ها و تجارب کاری» را بالاتر از قسمت «تالیفات» قرار دهند.
پر کردن همه قسمت ها لزومی ندارد و ان شاء الله به مرور زمان قسمت های مختلف تقویت خواهد شد 
در صورت هر گونه ابهام و سوال، بنده در خدمتم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تومان تصویب شده است.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره اقدامات این وزارتخانه برای بازار شب عید گفت: ستاد تنظیم بازار به کل مباحث بازار می‌پردازد. ذخیره‌سازی خوبی برای مایحتاج شب عید انجام شده و وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه فعال است. نظارت‌ها تشدید خواهد شد.
وی افزود: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تو
استخدام برنامه‌نویس ++C (آقا)
موقعیت مکانی:    - تهران ، تهران.
نوع همکاری:    - پاره وقت.
حداقل سابقه کار:    - مهم نیست.
شرح موقعیت شغلی:      - برنامه نویس مسلط به ++C (ترجیحا آشنا به Qt).      - مسلط بر Object Oriented Programming.      - ترجیحا آشنا به مباحث مهندسی نرم افزار از قبیل:          - مباحث Clean Code.          - اصول SOLID.          - روش و اصول Refactoring.          - قواعد Design pattern.      - آشنایی با برنامه‌نویسی در محیط Linux مزیت محسوب می‎شود.      - آشنایی با Git
از اونجایی بگم‌ که
دو بار تو بیان وبلاگ زدمو پاک کردم و تعداد پست هام از سه تا بیشتر نرفت
و دلم‌ نرفت برای بیشتر نوشتن 
من وبلاگ‌نویس قدیم بلاگفام 
با محیط اینجا اُخت نشدم 
زدم بیرون 
.
.
ولی برگشتم 
این‌بار دلم نوشتن خواست 
حرف زدن خواست 
بی مخاطب با مخاطب 
چه فرقی میکند 
سری که درد میکند برای نوشتن 
دلی که تنگ‌است برای نوشتن 
مینویسد و یک آخیش میگوید 
که نگذاشت حرف هایش بیخ گلویش بماند و رو به خفگی برود  

رزومه کاری (Resume) نوشته ای است که پیشینه سوابق تحصیلی، مهارت های شغلی، تجربیات کاری و مهارت های فرد جویای کار در آن درج می شود. در واقع شرکت ها و بنگاه های مختلف برای استخدام افراد، نیاز به نوعی پیش زمینه دارند تا بتوانند از میان درخواست های موجود مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایند. از این رو نیاز به داشتن رزومه مناسب برای فرد متقاضی کار بسیار ضروری می باشد.
در برخی از کشورها به جای رزومه از عبارت CV که مخفف کلمه Curriculum Vitae استفاده می شود. همچنین کا
نوشتن رزومه انگلیسی و CV کارمند بانک و رییس شعبه
بانکداران
(کارمند بانک ، رییس شعبه ) به مشتریان بانک (به انگلیسی Client) کمک می
کنند تا پول خود را مدیریت و ریسک نگهداری آن را کم کنند.
مهارت هایی که می توان در رزومه های انگلیسی متخصصان بانک وارد کرد می تواند شامل موارد زیر باشد.
پردازش حساب های جدید
کمک به مشتریان در انتخاب حساب و خدمات مالی خود
تکنیک های فروش محصولات و خدمات بانکی
افرادی که به قصد مهاجرت و یا کار در زمینه های تخصصی بانکداری به زبا
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (
اگر شما هم می‌خواهید همانند افراد مشهور دنیا، شناخته‌شده و معروف باشید و با نام خودتان یا کسب‌وکارتان در صفحات موتورهای جستجوگر دیده شوید؛ این مطلب را تا انتها بخوانید.
 شاید شما هم یکی از افرادی هستید که همیشه آرزوی داشتن یک سایت شخصی را در ذهن داشته‌اید؛ اما هزینه طراحی و تهیه یک وب‌سایت شخصی، برایتان زیاد بوده و دانش کافی برای استفاده از سایت سازهای معروف مانند وردپرس را نداشته‌اید.
علاوه بر هزینه‌ی طراحی سایت، هزینه تهیه هاست و دا
نوشتن سئو با نوشتن مطالب ، مقاله نویسی ، داستان نویسی و نوشتن اخبار بسیار متفاوت است. هنگامی که من برای اولین بار استعداد ذاتی خود را برای نوشتن چیزها و قرار دادن ایده ها در کلمات متوجه کردم ، همچنان می خواندم میلز و استخوان ها ، و در این مدت کتاب های داستان …The post سئو ماده 101 appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2Sabh2N
مشاهده مطلب در کانال
یا کاشف الکروب

سلااام :))
بچه ها. من این کتاب و که میدیدم یهو مشهور شد و اینها، همش فکر میکردم ازون کتاب های کلیشه ای روانشناسی و انگیزشیه
از اون ها که دائم میگه رمز موفقیت شما چیست!؟ بلهههه. همین که فکر کنید به هدفتان موفقید
ولییی، اینطور نبود
اولین کتابی که از کتابخونه همگانی طاقچه دانلود کردم و خوندم، همین کتاب بود.
اول تصمیم داشتم فقط شروع کنم و اگه خوشم نیومد ادامه ندم.
اما واقعا عالی بود.
یه نکته ای که وجود داره اینه که نویسنده توی مقدمه 
وقتی حالم خوبه بیشترازهرچیزی دلم میخواد بنویسم.
غمگینم ، بازم دلم هوای نوشتن داره.
اتفاق جالبی برام میفته میخوام ازش بنویسم.
دلم غرزدن و نق زدن میخواد ، کجا بهتر از وبم؟؟ غرهامو مینویسم
ذوق مرگم دلم میخواد ذوقمو بانوشتن خرج کنم.
بی حوصله ام ، نوشتن چاره دردمه.
به قول میرزامهدی صاحب یک فقره وب " یک مشت حرف های خب که چی گونه" نوشتن دروبلاگ تمرین نویسندگیست!
پس چی؟ بنویسیم!  
کجا؟ در وبلاگ!
کی؟ هروقت شد!!
+ به جان ملانصرالدین ننوشتن و ماهی یک پست گ
جناب آقای ................. 
باسلام و احترام 
پیرو درج آگهی استخدام آن شرکت در نشریه ................. مورخ
................. جهت همکاری در بخش درخواست کالا در آن شرکت، به پیوست
این نامه مشخصات و سوابق شغلی خود (رزومه) را برای اعلام آمادگی جهت همکاری
تقدیم می‌دارم.
امیدوارم ویژگی‌های اینجانب از جمله تحصیل در رشته اقتصاد بازرگانی،
گذراندن دوره‌های بازاریابی، تسلط کامل به زبان انگلیسی، داشتن مهارت‌های
ارتباطی قوی، اعتماد به نفس بالا، اشتیاق به یادگیری مداوم
سلام با شما دوستان عزیز 
شرمنده بابت غیبت کبری که داشتم 
حقیقیت اینکه یک سری علت داشته
1- مدتی بود که میل به نوشتن از دست داده بودم 
2- به علت مشغله کاری و شخصی فرصت نوشتن نبود
3- متاسفانه و یا شوربختانه فکر میکردم که نوشتن در بیان بازدید کننده بیشتری رو به همراه داشته باشه که نداشت البته که علت این اتفاق کم فعالیتی خودم هست 

به هر حال سعی میکنم از این به بعد فعالیتم بیشتر کنم . 
معمولا افراد وبلاگ نویس هر از مدتی از تجربیات خود در دوران وبلاگی خود حرف می‌زنند. اما کم شده است که بلاگری بیاید از زیان‌هایی که از وبلاگ نویسی داشته است، صحبت کند. برخی هم خیلی آرام ضررهای وارد شده را می‌پذیرند و وبلاگ خود را خاموش می‌کنند.
همه جا بیشتر صحبت از مزایای وبلاگ نویسی است و خب طبیعی هم هست. ما عادت داریم به دنبال دلایلی بگردیم تا کار خودمان را تایید کنیم. معمولا دانشگاهی که درس می‌خوانیم را بهترین می‌دانیم، کارهایی که انجام
چند تا چیز تا حالا تونسته به من توی زندگی آرامش بده
نوشتن ُ با خدا بودن ُ تفریح و در جمع بودن
شاید نوشتن خیلی سریع میتونه اعصاب آدم رو راحت کنه
اینکه بنویسی چه چیزی داره اعصابتو بهم میریزه و باید چیکار کنی تا از این وضعیت خلاص بشی نوشتم میتونه کمکت کنه تا از تاریکای مشکلات در بیای 
خوشحالم که الفبا رو یاد دارم و میتونم بنویسم
این خودش یک نعمته
حقایق تلخی که در مورد استخدام شدن وجود دارد
این قضاوت ها ممکن است حقیقت نداشته باشند و یا ناعادلانه باشند، اما گاهی اوقات در روند استخدام شدن اتفاق می افتند. آن ها مانند رزومه تان که تحویل می دهید، بخشی از روند مصاحبه هستند. وقتی که شما رزومه خود را تنظیم می کنید، باید به قضاوت ها و ارزیابی هایی که ممکن است از آن شود، توجه نمایید.
پس بهتر است در ابتدا خودتان دستاوردهایتان را ارزیابی کنید. سپس می توانید متوجه شوید که آیا برای شغل مورد نظر مناسب
اگر به دنبال ایجاد ترافیک قابل توجهی برای سایت خود هستید ، نوشتن SEO ایده خوبی است. در حقیقت ، داشتن سرویس نوشتن سئو روشی برای جذب بیشتر خریداران برای محصولات یا خدمات شما است. چه کسب و کار شما بزرگ باشد یا کوچک باشد ، می توانید از قدرت نوشتن مطالب باکیفیت بهره مند …hillbilly.ir/چگونه-شرکت-شما-می-تواند-از-خدمات-نوشتن-seo/
---@infojobseo
مشاهده مطلب در کانال
اولین بار که رفتیم ناهار بیرون
داشتم میگفتم که دوس دارم بنویسم دوباره ؛ اینکه کاش از اولین روز صحبتمون نوشتن رو شروع میکردم ولی خب نمیدونستم چی میشه ...
اما الان نا خشنود هستم که کاش مینوشتم .
از اینکه خیلی چیزا رو نمی نویسم و اصن میدونی که خیلی وقت که حالی برای نوشتن ندارم ، البته حال هم بود ولی دل به نوشتن نداشتم . یه وقتایی دل بود ولی دلدار نبود . 

یکی از دغدغه های اولیا برای دانش آموزان یافت یک مشاور تحصیلی مناسب هست!
اما خب یه مشاور تحصیلی خوب چه ویژگی هایی داره؟

مشاور خوب همیشه در دسترسه! : اره خوب اگر قراره دانش آموزان از یه مشاور خوب استفاده کنه باید بتونه هر زمانی از طریق تلفن بهش بگه که کمک نیاز دارم! معمولا مشاورین خوب این امکان رو ندارن و چون سرشون شلوغه ترجیح میدن خیلی در دسترس نباشن :(
مشاور خوب خودشم سواد خوبی داره : باید مطمئن شد که مشاور از رزومه کافی برای دریافت مشاوره داره
شبی دیگر ست. ساعت ها در عین هیچ نکردن به هر آنچه گذشته فکر می کنم. آنچه نباید اتفاق بیافتد باز اتفاق می افتد. شاید اصلن نباید به گذشته فکر کنم. شاید باید سراغش را در دوباره خواب دیروزم بگیرم. شاید باید ریشه ای تر به ماجرا نگاه کنم. شاید باید درس حمایت اجتماعی را جدی تر بگیرم. شاید باید به کل خودم را انکار کنم. این شاید ها اما یک به یک کنار می روند چرا که تنها چیزی که از من بر می آید نوشتن است. نوشتن و نوشتن و نوشتن...
ادامه مطلب

در این بلاگ میخواهم از نظرات، تفکرات و ایده ها و مطالب مورد علاقه ام بگویم.
حرف دلم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن تو را خالی. پس می نویسم و شما را به نوشتن توصیه می کنم.
قرار است اینجا چیز هایی برای خواندن و اندیشیدن بنویسم.
داشتم به این فکر می کردم که حالا که انقدر سخت هست برام نوشتن و از طرفی خیلی مشتاق نوشتن هستم چه کاری بکنم که راحت تره بشه این کار و خیلی هم بی محتوا و فقط برای این که حرفی زده باشم نباشه نوشته هام . 
خب به این نتیجه رسیدم اولا خیلی به خودم فشار نیارم اول کاری جوری که زده بشم و خب خیلی هم ایده آل گرا نباشم در نوشتن و به خودم اجازه نوشتن بدم  دوما هم خوبه که چند روز یکبار درباره یکی از موضوعاتی که  طی اون چند روز نظرمو جلب می کنه کمی بخونم و اطلاعات
نوشتن سئو با نوشتن مطالب ، مقاله نویسی ، داستان نویسی و نوشتن اخبار بسیار متفاوت است. هنگامی که من برای اولین بار استعداد ذاتی خود را برای نوشتن چیزها و قرار دادن ایده ها در کلمات متوجه کردم ، همچنان می خواندم میلز و استخوان ها ، و در این مدت کتاب های داستان …hillbilly.ir/سئو-ماده-101/
---@infojobseo
مشاهده مطلب در کانال
بسمه تعالی

به شدت احساس می کنم یکی از ضروری ترین کارهایی که «همه» باید انجام بدهیم، نوشتن است.
منظور من از نوشتن این نیست که برویم و هر چه درونمان داریم به بقیه بگوییم. چنین کاری را شاید بتوان با اشتراک گذاری لحظات تهوع توسط بیمار مقایسه کرد.
نه
نوشتن اینها نیست. ما نباید در نوشتن هدفی خودخواهانه داشته باشیم. بلکه من با نوشتن خودم را مجددا می شناسم و به دنبال این خودشناسی، دیگران را هم به رسمیت می شناسم. منظورم این است که نوشتن در آنِ واحد دو
بسمه تعالی

به شدت احساس می کنم یکی از ضروری ترین کارهایی که «همه» باید انجام بدهیم، نوشتن است.
منظور من از نوشتن این نیست که برویم و هر چه درونمان داریم به بقیه بگوییم. چنین کاری را شاید بتوان با اشتراک گذاری لحظات تهوع توسط بیمار مقایسه کرد.
نه
نوشتن اینها نیست. ما نباید در نوشتن هدفی خودخواهانه داشته باشیم. بلکه من با نوشتن خودم را مجددا می شناسم و به دنبال این خودشناسی، دیگران را هم به رسمیت می شناسم. منظورم این است که نوشتن در آنِ واحد دو
باید سرپوش همه‌ی احساسات دردناکم رو کنار بزنم، باید همشون رو عریان و واضح جلوی صورتم صف کنم، باید با تک تکشون تنهایی و عمیق و روبه‌رو شم و نترسم. من از افتادن دوباره‌ تو رودخونه‌ی عشقت و غرق شدن تو گرداب‌های سهمگین غم می‌ترسم. واسه نوشتن به این هیولاهای آدم‌خوار احتیاج دارم. به این اسیدی که توش دارم حل میشم. نوشتن منو به بند کشیده. ترکیب افیونی عشق تو و نوشتن داره منو از پا میندازه پسرم.
سلام
امشب دومین شب از شب های قدره
ماه رمضون امسال برای من خیلی سریع گذشت ، شاید امسال توفیقم اینقدر کم شده که نتونستم اونطور که باید از این ماه استفاده کنم.
وبلاگ جدید رو برای نوشتن انتخاب کردم اما مهمه نوشتن برای خودم یا همه اونهایی که میبینن.
ویژگی های اینجا امنیت و پایداریشه.
باید برم ، برای نوشتن بر میگردم
۵ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۱۶
حمید
قلم برداشتم تا بنویسم، هر بار واژگانم مرا به سمت تو فرستادند! خواستم بنویسم تا تو را فراموش کنم، در تک تک کلمات ذهنم جا خوش کردی! روزگاری نوشتن دوای دردم بود. خواستم تو را فراموش کنم، نوشتن فراموشم شد! یک سال گذشت. یک بهار... یک تابستان... یک خزان و یک زمستان بی تو گذشت. آب از آب تکان نخورد اما گویی درختِ واژگانم خشکید. "نوشتن" که روزگاری قلبمان را به هم پیوند میداد حالا انگار فرسنگ ها از روزمرگی هایم دور است. یک سال گذشت و من هنوز مینویسم تا تو را ف
_من دقیقا برعکس کسانی ام که خوب می نویسند ولی موضوع و سوژه ندارند.
_این وبلاگ رو زدم که حداقل بتونم توی نوشتن راه بیفتم.منظورم همون در حد جمله بندی و ایناست نه نوشتن یه رمان پونصد صفحه ای جذاب.
_توی مغزم داستان،خاطره و یا ماجرای هر چیزی رو که می خوام بنویسم رو از اول تا آخر تصور می کنم و می دونم چی به چیه اما موقع نوشتن که میشه همچین مغزم قفل می کنه که باید زنگ بزنم کلید ساز بیاد.
_از امروز به بعد بیشتر می نویسم.

منبع خبر:
زونا ، دکر ، ورق سفالگری Prachin ، Andovilla
سوابق ویلنا
ویلانما از سال 2000 با تیم مدیریتی مجرب و مجرب در زمینه سقف های شیروانی از انواع مختلف فعالیت می کند. به یاری خداوند ، در این فراز و نشیب ها ، ما پروژه های عملیاتی متعددی را در سراسر کشور انجام داده ایم و با آگاهی از جزئیات مدیریت استاندارد ، توانسته ایم رزومه های بسیاری را در مناطق مختلف کشور عزیزمان ارائه دهیم.
مواد عملکرد ویلانما
در ابتدا مواد محدودی مانند آرد سیمان ، ورق های سینوسی و
انگیزه نامه کاری و تحصیلی چیست و چرا اهمیت دارد؟
انگیزه نامه یا موتیویشن لتر یک نامه یک صفحه ای است که برای توصیف اینکه "چرا شما کاندید عالی برای پوزیشن کاری مورد نظر هستید" استفاده می شود.
این نامه معمولا به رزومه پیوست می شود.
موارد استفاده از انگیزه نامه یا نامه انگیزش
در چهار سناریوی زیر، از شما درخواست می شود که انگیزه نامه بنویسید:
شما درخواست برای یک برنامه آموزشی و تحصیلی در یک کالج و دانشگاه را داده اید (در مقطع کارشناسی ، ارشد یا د
بعد از مدتها دوباره تونستم طرح بزنم برا نوشتن... بازم نمیدونم سرنوشت این قصه نوشته نشده به کجا می رسه ولی برا اولین بار احساس متفاوتی رو تجربه کردم! حسی مثل ورود به دنیای تازه ای، شاید به این خاطر که این بار نوشته خیلی به فضای رئال شبیه تر شده  و از اون فضای فانتزی، خیالی و نمادین فاصله گرفتم. با اینکه این بار هم زنجیره خیالات هست اما مثل یک سفر رفت و برگشت از واقعیتی(واقعیت ساختگی روایت) به واقعیت دیگه ست... نوشتن واقعا معجزه ست، اگر کتاب ها و نو
مقاله (پایان نامه) : نظریه براون در مورد سرسختینظریه براون در مورد سرسختی
از دید براون (۲۰۰۹؛ به نقل از شری، ۲۰۱۲) ویژگی های سرسختی و روانشناسی  عبارتند از :
۱- حس کنجکاوی قابل توجه
توانایی شناختی برای پرس و جو .
پرورش کنجکاوی و ارزش دادن به آن .
افزایش دانش و معلومات .
پرس و جوی عمیق .
رشد خلاقیت
۲- تمایل به داشتن تجارب معنی دار .
درک تجربه
ارزش دادن به تجربه .
توانایی باز شناسی الگوی گشتالت .
تونایی نظم دادن به اهداف .
آسوده بودن و آرامش داشتن .
جرقه
شما از این شرکت می توانید بهترین دوربین های آنالوگ، شبکه، اچ دی و رمز گذارهای ویدوئی را بخواهید. این شرکت با رزومه موفق خود در سطح جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد و جزو برترین برندهای دوربین مدار بسته می باشد. تصور کنید که کلیه دوربین های مدار بسته سطح شهر مدرنی چون سنگاپور از پروژه های بین‌المللی این شرکت است و در کشور چین دو پروژه مهم استادیوم ملی المپیک پکن و پروژه “شهر امن” شهر چونگ کینگ از سوابق اجرایی این شرکت شده است.
به جز سوابق بی
ژوزیِ عزیزم
این روزها برای نوشتن هر چیزی تو را صدا می‌زنم و سعی می‌کنم که مونولوگ‌های ذهنی‌ام را تبدیل به دیالوگی با تو بکنم. حرف زدن با تو آنقدر خوب است که حتی وقتی پس از مطرح شدن مشکلات و مثل همیشه پیدا نشدن راه حل برایشان، باز هم حس می‌کنم گرهی از هزاران گره‌ی کلاف سردرگم زندگی‌ام با حرف‌های تو و یا اگر دقیق‌تر بخواهم بگویم، با صدای‌ تو باز شده‌اند.
این روزها مشکلم نوشتن است. توی سرم ده‌تا ایده می‌چرخد برای نوشتن و برای هر کدامشان ه
مدیریت بازاریابی و فروش
بازاریابی
تبلیغات
امور قراردادها
فروش از طریق نمایندگان
باشگاه مشتریان و CRM
دیجیتال مارکتینگ
فروش فروشگاهی
خدمات فنی مهندسی فروش
اتوماسیون و حسابداری فروش
خدمات پس از فروش
افزایش توان رقابت در بازار
کمپین های فروش
بهترین فرمت نوشتن کاور لتر Cover Letter برای استخدام در آلمان
در این نوشته به شما می گویم که برای نوشتن یک نامه کاور برای آلمان (مربوط به رزومه و CV انگلیسی) چه نکاتی را باید رعایت کنید.
این نکات توسط یک فرد حرفه ای و متخصص نگارش نامه های انگلیسی که تا بحال باعث استخدام شدن افراد زیادی در آلمان شده است، بیان می شود.
نحوه نوشتن کاور لتر یا نامه پوشش برای شرکت های آلمانی مقداری متفاوت است.
در کشور های دیگر، کاور لتر به اندازه CV اهمیت ندارد، اما در آلمان
نمیدونم این آقای گری وی رو میشناسید یا نه یه نقل قولی ازش هست که میگه ” اگر محتوا تولید نمی‌کنید، وجود خارجی ندارید. گری وی ” بلی خیلی مطلب توی ذهنم هست برای نوشتن و تولید محتوا شاید اکثرشان زرد و بی یهوده باشند اما خب همون ها هم نمیتونم بنویسم یعنی موقعی که میخوام شروع کنم کنم به نوشتن بعد از نوشتن چند خط در مورد اون موضوع به خودم میگم خوب به درد کی میخوره یا برای چی مینویسم ؟!؟ که چی بشه ؟ که کی بخونه ؟ اصلا ارزش نوشتن و یا محتوا داره ؟ اصلا ک
این وبلاگ رو فقط تو میخونی :)
میدونی با وجود تو دیگه نوشتن توی وبلاگ یا هرجای دیگه ای زیاد معنی نداره برام. هرچی میخوام رو به تو میگم ... گوش شنوا و محرم رازم تو هستی.
حتی اون قریحه طنز و نوشتن هم مدتهاست پیداش نیست در وجودم. 
کجایی نوشتن کجایی طنز؟ 
یعنی من فقط برای دیگران مینوشتم؟ نمیتونم بپذیرم اینو ...
از آذر دیگه به طور عمومی ننوشتم. میشه پنج شش ماه. 
یادم رفته که مینوشتم... 
مخصوصا بعد از اینکه تمام گذشته ی وبلاگی خودم رو پاک کردم... همه مطالب ر
چگونگی نوشتن یک انگیزه نامه ی کاری موثر

انگیزه نامه کاری برای اکثر مشاغل الزامی است. انگیزه نامه این زمینه را فراهم می کند که شخص بتواند تمام توانایی های خود را که نتوانسته در رزومه به طور کامل شرح دهد, در انگیزه نامه با جزئیات توضیح دهد, بنابراین نقش آن بسیار موثر است.
یک انگیزه نامه باید بیانگر این باشد که آیا شما برای این کار مناسب هستید یا نه؟
انگیزه نامه تنها شامل نقاط قوت شما نیست بلکه شما باید نقاط ضعف خود را نیز در آن به گونه ای که در
1- چرا در کنکور ارشد و دکتری شرکت کنم؟
با یک مشاوره کنکور ارشد برق در خدمت شما هستیم.
هر داوطلب می تواند اهداف متفاوتی داشته باشد، ما برخی از رایج ترین دلایل را برای شما گردآوری کرده ایم، با مشاوره کنکور ارشد برق لایو آموز همراه باشید.

1. قوی‌تر کردن رزومه
اولین دلیل خوبی که ممکن است باعث شود شما به ادامه دادن تحصیلات دانشگاهی خود متقاعد شوید، برطرف کردن ضعف رزومه‌تان است.شاید شما رزومه‌ی ضعیفی دارید و اکنون می‌خواهید با تحصیل در یک دانش
نوشتن یعنی تسلیم نشدن؛ تسلیم خستگی و بی‌ارادگی و بی‌انگیزگی و ناامیدی و نابلدی و سانسور و فشار و فقر و تنبلی و افسردگی نشدن.
حتی نوشتن بی‌مایه‌ترین متن‌ها هم اگر مدام و مداوم صورت بگیرد، قدرت فرسایندۀ قلم! را چندین برابر می‌کند.
نوشتن، بهترین ابزار اندازه‌گیری زندگی است.
ادامه مطلب
درج تبلیغات مشاغل ، کالا و خدمات ، رزومه فقط مِشَد و حومه درج لینک = مسدود توسط ربات. اضافه کردن ربات = مسدود درج آیدی و فوروارد تبلیغ آزاد شرط تبلیغات = ادد 10 نفر روزانه [بینهایت] میتوانید تبلیغ کنید لینک گروه:https://t.me/joinchat/JErASkW74p4I9hhCoA7vAw
میگفت اگه قراره وقتی حالم بده شعر بگم، حاضرم همه ی عمرم رو تو این وضعیت روحی نکبت بگذرونم.
من شاعر نیستم ولی واسه نوشتن دو خط متن هم یه حالی لازمه که تهش به اشک برسه.
اتفاقا یکی دو شب پیش داشتم به آخر قصه امون فکر میکردم، انقد تلخ واسه خودم تمومش کردم که گریه تنها چاره اش بود.
ولی فرق داره. حال نوشتن فرق داره. حال تلخ نوشتن فرق داره.
تلخ نیستم این روزا.
همین.
.
.
بماند که گاهی امیدی به این زندگی نیست..
امروز اولین روز سال 2020 هست و سال جدید به همه تبریک میگم.امیدوارم سال 2020 برای خودم و همه سال خیلی خوبی باشه و پر از اتفاق های خوب باشه

در راستا کارهای گرفتن اقامت برای آلمان برای ویزای جستجوی کار، شروع کردم برای شرکت های مختلف رزومه فرستادن، و خدارو شکر یکی از شرکت ها برای من وقت مصاحبه تلفنی در نظر گرفت.مصاحبه تلفنی قرار بود با مدیر نیروی انسانی باشه ولی مصاحبه من با مدیر فنی برنامه نویسی بود، من کلی تمرین کرده بودم برای مصحابه با مدیر نیرو
سلام خدمت همه ی استقلالی های عزیز امیدوارم حال و احوالتون خوب باشه از اونجایی که قراره ما در رسانه هواداری استقلال سایت جامع باشیم قطعا به همکاری شما هم نیاز داریم از شما اگر کسی گرافیست ، عکاس و نویسنده علاقمند هست که در تیم رسانه ای شرکت داشته باشه به ایدی زیر رزومه خودتون رو ارسال کنید.
@amirtajiiii7

با تشکر از شما بهترین هواداران دنیا
نمی دانم کدامین واژه ها را به کار برم که نشان دهد چگونه در دل تنگی ات دست و پا می زنم و فقط می توانم با نوشتن برای خودم کمی آرام شوم.
هیچ کس نمی فهمد وسعت درد من را به جز منی که در دفترم به حرف هایم گوش می سپارد و من چقدر نوشتن از تو برای خودم را دوست دارم. 
من طرفدار نوشتن هستم!

وقتی هیچ کسی عمق دردت رو نمی فهمه و تنها خودت هستی که متوجه می شی چقدر داره بهت سخت می گذره واسه ی خودت بنویس... حتی اگر شاد یودی هم برای خودت اون شادی رو تا ابد نگه دار. نو
به حول و قوه الهی پس از برگزاری سه دوره موفق مجازی و پنج دوره حضوری و خصوصی در شهرهای مختلف؛ و اندوختن تجارب راهگشا و استفاده از پیشنهادات زبان آموزان شرکت کننده، افتخار داریم تا چهارمین دوره مجازی آفلاین را در سال 1398 برگزار نماییم.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها